App Elisabeth Kite Village
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
App Elisabeth Kite Village Uruau, som ligger inom 8 minuters promenad från Uruau-stranden, har plats för upp till 2 gäster. Den 70 m² stora lägenheten med utsikt över trädgården garanterar gästernas säkerhet genom att erbjuda 24-timmars säkerhet.
Gästerna kan besöka Praia de Barra da Sucatinga ungefär 4 km bort. Gästerna befinner sig nära Praia Do Uruau och 40 minuters bilresa från Aquiraz.
App Elisabeth Kite Village med 1 sovrum erbjuder en separat toalett och en dusch för ökad komfort.
Lägenheten erbjuder ett komplett kök utrustat med kylskåp, köksredskap och glas. En perfekt måltidsupplevelse garanteras tack vare matbord. Om du inte vill laga mat, serveras sydamerikanska rätter på restaurangen Restaurante Tudo Bom, som ligger inom 6 minuters promenad från detta boende.
- Lokala sevärdheter
- Praia Do Uruau99 km
- Uruau-stranden137 km
- Praia de Barra da Sucatinga4820 km
- Flygplatser
- Pinto Martins flygplats98 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
- 24-timmars säkerhet
- Bagageförvaring
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Trädgård
På rummet
- Matbord
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det till stadens centrum från App Elisabeth Kite Village?
Det tar 5 minuters promenad från App Elisabeth Kite Village till stadens centrum. - ❓
Hur många gäster kan bo på App Elisabeth Kite Village?
Upp till 2 gäster kan bo på App Elisabeth Kite Village. - ❓
Har App Elisabeth Kite Village en pool på plats?
App Elisabeth Kite Village har en året-runt utomhuspool.